Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2008, 12:19   #2
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Przez caÅ‚Ä… drogÄ™ krasnolud trzymaÅ‚ siÄ™ z tyÅ‚u. Można by go nie zauważyć, z powodu jego niskiego wzrostu, gdyby nie jego ciÄ…gÅ‚e po burkiwania. Gdyby ktoÅ› spojrzaÅ‚ na jego twarz z pewnoÅ›ciÄ… skupiÅ‚ by wzrok na jego olbrzymim nosie. Wtedy w szarych oczach krasnoluda od razu pojawiaÅ‚a by siÄ™ wÅ›ciekÅ‚ość gotowa odebrać odwagÄ™ każdemu. Gdy prowadzÄ…ca ich postać otworzyÅ‚a „iluzjÄ™” krasnolud pomyÅ›laÅ‚
„ Magia. To nie zapowiada niczego dobrego”Już w komnacie, krasnolud nagle podskoczyÅ‚ na dźwiÄ™k gÅ‚osu postaci, której wczeÅ›niej nie dostrzegÅ‚. Krasnolud spróbowaÅ‚ skupić na niej wzrok, ale gdy tylko jego próbowaÅ‚ to je oczy znowu wÄ™drowaÅ‚y po Å›cianach komnaty. Po entej próbie krasnolud zrezygnowaÅ‚
„ Jak ja nienawidzÄ™ magii”
Mimo nie patrzenia na dziwną postać, to starał się słuchać jej słów. Gdy skończyła to podszedł do biurka i uderzył w nie dłonią.
- SÅ‚uchaj magiku jeden. Jeżeli chcesz mnie nająć to pamiÄ™taj, jest kilka warunków. Po pierwsze primo, żadnej magii. Jeżeli tylko spróbujesz to obiecuje, że ukrÄ™cÄ™ ci ten Å‚ebek. Po drugie primo, ja, Thingrim syn Breotera z klanu Å»elaznej Pięści nie bÄ™dÄ™ siÄ™ najmowaÅ‚ do szukania poszlak. Chcesz mnie i mojego topora, to oddaj mi go i pozwól mi dziaÅ‚ać po mojemu. Jeżeli mimo to zdecydujesz siÄ™ mnie wysÅ‚ać do tego Nagen-coÅ› to rozważ opcjÄ™ że kilku, jak ich nazwaÅ‚eÅ›, wampirom gÅ‚owa oderwie siÄ™ od ciaÅ‚a. I wreszcie po trzecie i najważniejsze primo. Nigdy… mi… nie… groź. – W ostatnim zdaniu, Thingrim mocno akcentowaÅ‚ każde sÅ‚owo uderzajÄ…c w biurko pięściÄ…. – Czy wszystko jasne? – zakoÅ„czyÅ‚ Å‚agodnie, gÅ‚adzÄ…c siÄ™ po swojej rudej brodzie.
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline