Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2008, 17:04   #37
Kamushi
 
Reputacja: 1 Kamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skał
Arkan ledwo uskoczył przed następną kulą ognia i krzyknął do Maglora.
- Widocznie masz rację!
Arkan uskakując od następnej kuli krzyknął z całej siły - "Sharaes vyrdaes. Caer ti!!"* - A z laski którą trzymał wystrzelił wielki strumień wody i gnając naprzeciw demonowi gwałtownie się rozszczepił na 2 części i uderzył demona stojącego obok. Ponownie wykrzyczał słowa ale całkiem inne - "Pajasyr paeraeli ti!!"* - I w mgnieniu oka przed nim stanęła przeźroczysta wodna zapora. Podskoczył do demona i uderzył go ostrzem, a on zawył z wściekłości i z ogromną siłą uderzył w Arkana i znikła jego tarcza z wody.
- Auć... Myślałem ,że taka obrona wystarczy ale widzę ,ze się myliłem.
Arkan był osobą która lubi walczyć tak więc widząc demona próbującego zaatakować Maglora wykrzyczał - "Shydia mestaiń"* - A z jego laski wyleciał potężny strumień wody i uderzył demona w głowę powalając go na ziemię. Teraz wiedział on ,że małe zaklęcia na nie nie podziałają wystarczająco więc krzyknął do towarzysza.
- Możesz mnie przez chwilę osłaniać?! Wzniosę między nami potężny mur wodny ,którego nie powinni zniszczyć jak poprzedni! Ok?!

"Sharaes vyrdaes. Caer ti!!"* - Potęgo wody. Pomóż mi!!
"Pajasyr paeraeli ti!!"* - Dakarosie ochroń mnie!! [Dakaros - Bożek wody]
"Shydia mestaiń"* - Wodny strumień!!
 

Ostatnio edytowane przez Kamushi : 25-02-2008 o 17:07.
Kamushi jest offline