Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2008, 19:48   #4
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Potężnie zbudowany, jak na swoją rasę gnom, otworzył oczy. Gdy ujrzał przesuwające się po niebie chmury mrugnął i wstał ospale. Dopiero teraz pokazał się w całej okazałości. Muskularna sylwetka, groźne oczy, długie włosy, oraz broda wskazywałby bardziej na mieszaninę krasnoluda i gnoma, aniżeli na "czystego" przedstawiciela małej rasy.

Głowa bolała go jak po piątym kuflu krasnoludzkiego browaru, lecz nie przypominał sobie, by coś pił. Ba... Żeby tak przypominał sobie cokolwiek. Nic. Kompletna pustka w głowie, jakby ktoś wyczyścił jego myśli. Mężczyzna szybkim gestem ręki przeczesał ciemne, spływające na jego plecy włosy i rozejrzał się wokół.

Sądząc po karetach jadących środkiem pewnie wiezie nas ktoś możny. Czyżby jako sługi? Tylko cóż ja takiego potrafię, czym mógłbym go zadowolić - pomyślał. Po chwili jego wzrok zatrzymał się na wstającym blondynie. Przez chwilę patrzył na niego jakby jego mózg miał jeszcze problemy z przetworzeniem informacji, po czym mrugnął robiąc poważną minę.

- Eee... Jeśli można mnie oświecić. Gdzie, do cholery, jedziemy? I przyłączam się do pytania kolegi. - powiedział nieco zirytowanym głosem, z którego na kilometr dało się wyczuć nieuzasadnioną złość. Po chwili zapytał wstającego na drugim wozie towarzysza niedoli:
- Hej chłopcze! - rzekł - Może ty wiesz, co ja i moje nieskromne cztery litery robimy na tym wozie?
Mina chłopaka wystarczyła mu za odpowiedź. On też nic nie wiedział. No to przynajmniej gnom nie był sam. Po chwili do jego zbolałej głowy wpadł jakże genialny pomysł.

- Panie strażnik - Krzyknął do jednego z konnych. Gdy ten się odwrócił gnom dodał - Tak ty... Podjedź no, bo mam z Tobą do pogadania.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline