Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2008, 20:36   #119
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Na wstępie... Mettalium witam cię siarką i ogniem w gronie paranoików

Cytat:
Napisał Mettalium
Czy tylko mi to brzmi tak jakby nasz umiłowany gospodarz nawalił zapraszając lisa do kurnika i teraz pilnował byśmy się przypadkiem o tym nie dowiedzieli i nie sprzątnęli za niekompetencje?
Czy rakszasa coś ukrywa? Na 100000%. Czy ukrywa niekompetencje? Tego nie wiem, ale z chęcią się dowiem. Z naszym tygryskiem o paru sprawach już od jakiegoś czasu chciałem porozmawiać, ale na razie czekam aż pewien licz sobie pójdzie

Cytat:
Napisał Mettalium
(...) mam wrażenie że Abishai ma wielką chęć udowodnić Euxinowi jak bardzo czarodziej się myli w kwestii Demongorgona.
Ten Abishai? Nie, on? Przecież on wcale nie jest sadystą! Prawda Abishai? Ty wcale nie jesteś straszliwym, rządnym krwi potworem, uwielbiającym znęcać się nad graczami. Mettalium ty naprawdę musisz popadać w paranoje skoro tak myślisz.

Mam nadzieje, że powyższy tekst pocieszył cię i napełni pozytywnymi myślami odnośnie losów naszych postaci.

Cytat:
Napisał abishai
Niemniej pamiętajcie gracze, że zarówno rakszasa, jak i reszta postaci niezależnych ma swoje plany i swoją wiedzę...
Abishai, a ty naprawdę wierzysz, że my (gracze) ufamy komukolwiek? A w szczególności MG? Phi... ja nawet mojej postaci nie ufam.

Pozdrawiam
Markus
 

Ostatnio edytowane przez Markus : 26-02-2008 o 16:47.
Markus jest offline