Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2008, 21:17   #120
Mettalium
 
Mettalium's Avatar
 
Reputacja: 1 Mettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Markus Zobacz post
Na wstępie... Mettalium witam cię siarką i ogniem w gronie paranoików
A dziękuje, widzę że ciepło tu i przytulnie... tylko ścian są w poduszkach?
Cytat:
Napisał Markus Zobacz post
Ten Abishai? Nie, on? Przecież on wcale nie jest sadystą! Prawda Abishai? Ty wcale nie jesteś straszliwym, rządnym krwi potworem, uwielbiającym znęcać się nad graczami. Mettalium ty naprawdę musisz popadać w paranoje skoro tak myślisz.
Fakt, że Abishai wykorzysta każdą okazje, by pomóc zaludnić komuś lochy kosztem naszych postaci jest dość znany i zrozumiały. Tu mi bardziej chodziło o to, że chyba przez przypadek rzuciłem moim magiem wyzwanie mg, iż Demongorgon nam może... i okazało się, że z małej przegranej Xar'nasha zrobiła się wielka klęska Bela (tak, zdaję sobie sprawę, że mięśniak był pierwszym kamyczkiem lawiny) Trza się śpieszyć póki demony nie wygrają Wojny Krwi.
Cytat:
Napisał Markus Zobacz post
Mam nadzieje, że powyższy tekst pocieszył cię i napełni pozytywnymi myślami odnośnie losów naszych postaci.
Moje myśli co do losów naszych postaci są pełne optymizmu, w końcu zawładną Canią,
Cytat:
Napisał Markus Zobacz post
ja nawet mojej postaci nie ufam.
U mnie na szczęście aż tak źle nie jest, mam pełen folder tajemnic mojego czarodzieja , które wolałby by nie ujrzały światła dziennego
Cytat:
Napisał Markus Zobacz post
Pozdrawiam
Markusa
Nie no... szczyt narcyzmu
 
__________________
To była długa (i kosztowna) awaria...
Mettalium jest offline