Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2008, 09:31   #21
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
hmmm
Tak czytam... i czytam... i pojąć nie mogę...
Dlaczego jak założyłem rekrutację do W:GW, zgłosiło się tak mało ludzi, skoro tutaj jest kilku fanów Wiedźmina jak widać. Jak już mi się zgłosili to sesja wystartowała tak żenująco, że muszę zrobić rekrutację dodatkową.

Co do samego systemu. Druga edycja prawdopodobnie nie wyjdzie. Jest to informacja z pierwszej ręki od dwóch dosyć dużych autorytetów RPG, którzy maczali swe palce w czasopismach RPG i przy tworzeniu niektórych systemów itp. Jeśli w ogóle wyjdzie to...nie prędko.
Sama gierka bardzo pozytywnie wygląda. Zgadzam się jednak z Milly, że mechanika tego systemu pozostawia trochę do życzenia i może być na początku męcząca. Mi osobiście później bardzo nie przeszkadzała.
Według mnie bardzo dużym pozytywem podręcznika jest Księga Bajarza. Bardzo fajna rzecz dla początkujących Mg.
Generalnie szkoda, że ten system [jak większość polskich tworów - przykład Arkona] umarł na rynku drogą naturalną. Na początku jeszcze się łudziłem, że może jednak II edycja wyjdzie...ale... No właśnie "ale". W Polsce zawsze jest to niesforne "ale".
Zachęcam do gry w ten system, bo jak ktoś lubi sagę, to może się bardzo dobrze bawić. Kwestia podejścia do sprawy.
 

Ostatnio edytowane przez DrHyde : 06-03-2009 o 14:27.
DrHyde jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem