WÄ…tek: [Manga] Naruto
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2008, 16:05   #31
Salazar
 
Salazar's Avatar
 
Reputacja: 1 Salazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Amman Zobacz post
Naruto? Aaa, ten ninja? Oglądałem kilka odcinków (mój młodszy brat + Jetix + nuda = oglądanie z nim bajek) nie wiem której serii, było tam coś o jakimś budowniczym mostów czy coś w tym stylu. W każdym razie, nawet fajne anime, jedno z lepszych jakie widziałem
Powiem tyle, że jeśli podobało ci się na Jetixie to powinineś obejrzeć w oryginale. Jetix zabija to anime. Jak słyszę po polsku: "Jego chakra jest zbyt silna" to mnie krew zalewa.
Mnie Naruto wciągnęło od samego początku do "zapychaczy". Te odcinki sprawiły, że już nie mogłem na Naruto patrzeć. Kumpel wreszcie namówił mnie żebym je olał i zaczął Shippuudena. I moja miłość do Naruto odżyła. Niektórym może się nie podobać, ale jak dla mnie Shippuuden wgniata w glębę
 
__________________
Oto pięść moja. Zna ją świata ćwierć...
Kto ją ujrzy, ujrzy swoją... śmierć...

GG: 953253
Salazar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem