Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2008, 22:33   #7
Salazar
 
Salazar's Avatar
 
Reputacja: 1 Salazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał DogGhost Zobacz post
Trzeba przyznać, że Pilipiuk ma ładnie narąbane, żeby wymyślać takie historyjki Czytałem tylko pierwszy tom, ale za to mam z dedykacją autora (całkiem swój chłop ). Jakub stał się chyba najpopularniejszą postacią polskiej fantastyki (no poza wiedźminem). Mi najbardziej do gustu przypadły te o hotelu i opowieść o czerwonym kapturku - miazga!
No ja bym dodał do tych najpopularniejszych postaci jeszcze Mordimera z opowiadań Piekary, ale wracając do meritum sprawy.
Jakub to jedyny taki pijaczek na świecie, a Pilipiuk moim zdaniem wali cały czas wzmocniony uranem bimber Bo na sucho i przy zdrowych zmysłach nie można czegoś takiego napisać :P
Świetne jest opowiadanie "Zagadka Kuby Rozpruwacza" i to z Titaniciem. Uśmiałem się co nie miara czytając te przeinaczone historyjki.
 
__________________
Oto pięść moja. Zna ją świata ćwierć...
Kto ją ujrzy, ujrzy swoją... śmierć...

GG: 953253
Salazar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem