Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2008, 00:29   #214
Anazrael
 
Reputacja: 1 Anazrael nie jest za bardzo znany
Jestem tu nowy... i pewnie sie nieznam ale zaproponuje klase postaci jaką miałem okazje grać niedawno. Jest to klasa prestiżowa którą najczęściej wybiera psion. Klasa pochodzi z "Complete Psionic" a jej nazwa oryginalna to "Flayerspawn Psychic" Ja sobie ja tlumacze poprostu jako Pomiot Illithida albo Łupieżcy Umysłu. Ideą tej klasy jest myśl że psion który rozwija w sobie swoje moce powoli zauważa że ma coraz więcej cech wspólnych z idealną psioniczną istotą jaką jest illithid. Postanawia te cechy w sobie rozwijać... czy to z czystej ciekawości czy może z pragnienia zwiększenia swojej mocy. Tak czy inaczej w psionie zachodzą pewne zmiany które upodabniają go do illithida... jakby miał w sobie cząstke ich krwii. Jak wiadomo illithidzi robią różniaste eksperymenta na ludziach znaczy sie niewolnikach. Może nasza postać jest wynikiem takiego eksperymentu? No nieważne... postać posiada nowe atuty dokładnie opisane w tym podrećzniku... posiada atak psioniczny jakim sie najczęsciej posługują illithidy a wybierając odpowiednie atuty może nawet wykształcić macki które wysuwają mu sie z ust - tak moze wcinać mózgi. Niegrałem natyle żeby mówić o jego mocnych czy słabych stronach. Jednak uważam że jeset to postać niesamowicie klimatyczna... choć miałem w drużynie jeszcze mnicha githzerai... długo go przekonywałem że to tylko taka egzotyczna choroba i żeby mnie niebił tak mocno. A więc... Pomiot Illithida świetna klimatyczna klasa... dla psiona jak znalazł.
 
Anazrael jest offline