Wątek: Pimp my ride!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2008, 23:50   #63
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
W związku z planowaną przeze mnie i Hawkeya sesją w realiach Neuroshimy w konwencji wyścigu, dobrze by było odkurzyć temat, bo w końcu to najstarszy temat w dziale i niestety najbardziej zakurzony i zapomniany.

Wszyscy piszą o samochodach, ciężarówkach i motorach... i słusznie, są one w jakiś sposób nieodłączną częścią neuroshimowego świata. Żeby nie być gołosłownym podam przykład Detroit, ale tez profesji:Wojownik autostrady. Czy dedykowany specjalnie dla fanów ścigania się po resztkach Świata, dodatek oficjalny do systemu - "Wyścig".

Ja chciałem zwrócić uwagę na temat wykorzystania innych pojazdów do walki i podróży, niekonieczne samochodów. Mówię np. o maszynach rolniczych, czy budowlanych. Appalachy nieźle wykorzystały ciężki sprzęt kopalniany, tworząc Lewiatany, podejrzewam że Teksasie kombajnów zbożowych używają nie tylko do koszenia zboża.

Przykład z czego można zrobić Lewiatana:



To jest ciężarówka BELAZ. Jej ciężar użyteczny wynosi 200-220 ton. Wymiary ciężarówki to: 13,36 m długości, 7,78 szerokości, 6,65 m wysokości.

Co wy o tym myślicie? Może macie jakieś swoje własne pomysły, projekty takich pojazdów? Sam na dniach postaram się wrzucić kilka moich.

Pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451

Ostatnio edytowane przez merill : 27-02-2008 o 23:55.
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem