Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2008, 09:46   #88
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
-Ten medyk nie powinien być ciężki do zdjęcia, wystarczy wypożyczyć dobry karabinek wyborowy i dobrze się ustawić. Ale to na potem. Teraz muszę odpocząć, przespać się chwile, zajrzeć na maila, zadzwonić w parę miejsc. Rozumiem że pozwalasz mi pomieszkać trochę w tym zapasowym lokum? W sumie dobra myśl będę musiał następnym razem zorganizować sobie coś takiego.
Mówiąc Mike przejechał pewnie przez osiedle, po czym zawrócił i podjechał pod blok przy którym stał przed chwilą Andrew od drugiej strony. Wysiadł zabierając torbę i zamykając dzrwi samochodu.
-Prowadź.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline