Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2008, 12:58   #10
Regot
 
Reputacja: 1 Regot ma w sobie cośRegot ma w sobie cośRegot ma w sobie cośRegot ma w sobie cośRegot ma w sobie cośRegot ma w sobie cośRegot ma w sobie cośRegot ma w sobie cośRegot ma w sobie cośRegot ma w sobie cośRegot ma w sobie coś
Na widok pierścienia zaniemówił, słyszał jedynie opowieści,legendy. Nigdy nie traktował tego poważnie, ale teraz. jeśli to prawda co słyszał o tej błyskotce nic już nie będzie takie jak dawniej. *Niewiarygodne, to nie do pomyślenia. Jedyny pierścień, tu. Na moich oczach. Sauron... czy on...?* Tysiące myśli kołatało mu się w głowie. Starał sie nad nimi zapanować.
-jeżeli to co słyszałem o pierścieniu jest prawdą, Sauron powrócił- Był zdenerwowany ale mówił spokojnie. Nie wiedział jak zareagować. Nie chciał dać sie ponieść emocjom. W końcu powstał zabierając głos.

-Przybyłem z Rohanu, przez nasze ziemie przeprawia się coraz więcej orków, a wszystkie kierują się do Mordoru. Mają sztandary z wymalowanym czerwonym okiem, jak się spodziewam symbolem Saurona. Jeśli to co słyszałem o pierścieniu jest prawdą to zniszczenie go powstrzyma Saurona.- Spojrzał wyczekująco po zebranych. Czekał aż ktoś odpowie, zabierze głos. Czekał zwłaszcza na Gandalfa lub Elronda, jego wiedza na ten temat nie była zbyt wielka i pewna to też obawiał sie czy nie powiedział jakiejś głupoty. W końcu zdecydował sie osiąść. Przez zaledwie kilka chwil tyle sie wydarzyło, dopiero teraz mógł wszystko w spokoju przemyśleć. Zabrał głos pod wpływem impulsu, nie zastanawiał sie specjalnie co mówił. Dopiero teraz zaczęły do niego docierać niektóre fakty. *Czemu nazwał nas Wybrańcami? Ja nawet tamtych nie znam. Może Gandalf sie pomylił, tu powinni być wielcy przywódcy a nie tacy ludzie jak ja.*
 
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe - Albert Einstein

Ludzie się zmieniają...
Regot jest offline