Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2008, 13:12   #44
Van
 
Van's Avatar
 
Reputacja: 1 Van ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputację
Brog "Pieść Moradina"

Brog był w kropce. Nie było nic ciekawego w mieszkaniu tego czarodzieja, przynajmniej nic co by się rzucało w oko przy pierwszym spojrzeniu. Krasnolud chciał późnej przejrzeć księgozbiór wioskowego maga, ale w najbliższym czasi postanowił się rozgościć i obejrzeć wioskę. Miał rónież zamiar sprawdzić na jak długo starczą zapasy, ale to już później.

-A ty co myślisz o tym domku Brog? Jak dla mnie nie jest to mieszkanie czarodzieja z opowieści burmistrza. Myślę, że tutaj nic nie znajdziemy, ale niepokoi mnie ten dywan - wygląda, że jednak właściciela stać na luksusy.. - powiedział Elran.

- Co ja o tym myślę ? No cóż, ten czarodziej był i jest naszym jeydynym podejrzanym i choć na razie nic nie wskazuje na to, to jednak dalej uważam, że to on stoi za barierą, ale jak sobie podporządkował, na co wygląda, goblint, to nie wiem. Co do jego domu, to również prócz tego dywana, nie zauważyłem nic niezwykłego. - odpowiedział KApłan. Gdy skończył mówić, jego towarzysz przygotowywał się do zajrzenia pod dywan. To go natchnęło. Przecież nawet jeśli nie pod dywanem, to gdzie indziej mogą być ukryte przejścia.

- I co znalazłeś coś ?
 
Van jest offline