Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-02-2008, 15:54   #22
Crassus
 
Crassus's Avatar
 
Reputacja: 1 Crassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Twój pomysł Artemisie w sprawie zabicia mojego dawnego przyjaciela jest równie szalony jak wyruszenie na pustynie Kark Amroth bez przewodnika... Zabić dowódcę Straży Miejskiej Cesarstwa Pellenoru to jest wydanie wyroku na siebie i wszystkich z których widziano z feralnym zabójcą. Jeśli prawda nie wyszłaby najaw to Hurin (dowódca straży) zostałby czysty, ponieważ "teoretycznie" mnie uratował. Jednak nie. Ciekawe za ile sie sprzedał... Ale zaraz!!! Zaraz, zaraz, chcemy się zemścić na Hurinie, tak, chcemy. No więc wiem gdzie jest jego rezydencja. Po tej aferze pewnie weźmie sobie wolne i będzie codziennie siedział w ogrodzie rezydencji albo gdzieś indziej, mniejsza z tym. Chociaż nie wiem czy ten plan jest taki dobry, jak przystało na Dowódcę Straży Miejskiej Cesarstwa Pellenoru to ma on dużą ochronę. Przed śmiercią dowiemy się czegoś o tym spisku od niego, przeszukamy jego rezydencje, a dokładniej weźmiemy rekompensate za wyrządzone krzywdy, czyli: weźmiemy tyle złota ile się da, wieźmiemy żywność, duuuużo jedzenia, ponieważ nie będziemy mogli zaglądać do miast w drodze do Świątyni Isinfier, może to zbyt krwiożercze, ale ja osobiście zabije mu żonę i dzieci...-Argon pogrążył się w myślach. Nagle krzyknął: Wiem! Mam niepochamowaną rządze krwi! Wytniemy mu język, oczy i uszy. Już nie wieźmie udziału w żadnym spisku...-W oczach Argona widać było ogień.
 
__________________
Wolność gospodarcza: 63
Tradycjonalizm:-37
Wolności obywatelskie:54
Najbliższa Ci ideologia to: Libertarianizm
Crassus jest offline