WÄ…tek: Sesja RPG fantasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-02-2008, 16:12   #23
Lord Artemis
 
Lord Artemis's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumny
Artemis Popatrzył na Elfa, który Przedstawił się jako Raziel... Po chwili odwrócił głowę w stronę Elfa z Tyrytith i spokojnie rzekł:

-Argonie, jeżeli o mnie chodzi... To uważam, ze wyrok Å›mierci już i tak nad nami wisi... ÅšcigajÄ… nas „przyjaciele” Hurina z tego, co wiem nie paÅ‚ajÄ… do nas miÅ‚oÅ›ciÄ…... Z resztÄ… w pewnym stopniu już jesteÅ›my Å›cigani przez niego... Zdrajcy nie powinni żyć.... A ten gnój może mieć informacje, które rzucÄ… wiÄ™cej Å›wiatÅ‚a na caÅ‚e to zamieszanie... Jeżeli siÄ™ boicie wykoÅ„czÄ™ go sam... – RzekÅ‚ Artemis patrzÄ…c prosto na Argona...- Po za tym wedÅ‚ug mnie nie bÄ™dzie problemów... Skoro „uratowaÅ‚” ciebie i nas, nikt nie powiąże nas z jego Å›mierciÄ…... Nie mamy motywu... A ty jesteÅ› jego przyjacielem... Przynajmniej byÅ‚eÅ›- DodaÅ‚ z uÅ›miechem Wojownik.
 
__________________
Śmierć uśmiecha się do każdego z nas. Jedyne co możemy zrobić, to uśmiechnąć się do niej...
Lord Artemis jest offline