Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2008, 11:23   #143
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Podeszłam do Williama i wsunęłam rękę za jego ramię. Doszła do mnie woń jego całkiem dobrej wody kolońskiej, bardzo pasował mu ten zapach. Nie dość, że świetnie się ubiera to potrafi także zadbać o to jak pachnie - wszystko mu tak bardzo pasuje. To pewnie perfekcjonista - takich ludzi trzeba zbierać koło siebie jak najwięcej, bo na ogół można na nich polegać.

Gdy odeszliśmy kawałek od Izabell i Nica, Moorhous spytał o moje preferencje odnośnie tego na co mam teraz ochotę. Z jednej strony miałam ochotę iść już do domu, to podpowiadała mi ta część mnie, która jeszcze nie dorosła i chce tylko siedzieć sobie w swoim pokoju i bawić się swoimi zabawkami. Jednak ta część mnie, która chce przypodobać się ojcu, chce zostać tutaj i dowiedzieć się jak najwięcej, poznać jak najwięcej ludzi i nawiązać nowe kontakty

- Chętnie obejrzę zakon i poznam innych jego członków. Jak długo należy pan do zakonu, panie Moorhous?
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline