Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2008, 12:46   #24
Dogen
 
Dogen's Avatar
 
Reputacja: 1 Dogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputację
W związku z zaistniałą sytuacją jestem chwilowo zmuszony zastopować naszą grę, aby wyjaśnić kwestię Althoriona. Jak widać ukazał się jeszcze jeden komentarz odnośnie gry naszego kolegi.
Myślę, żeby każdy wypowiedział się na ten temat. Moje zdanie już znacie. Szczególnie gdy zobaczyłem ostatni post sesji, potwierdziły się moje przypuszczenia. Drogi Althorionie, porównaj sobie posty Liliel i Wojnara odnośnie ostatniej sceny a potem przeczytaj swój ostatni post. Widzisz jakąś różnicę? Widzisz, że coś jest nie tak? Bo jeśli według ciebie wszystko jest w porządku to niedobrze. Przypomnij sobie jeszcze jeden wcześniejszy post, to nieszczesne jedno zdanie. Czekałem ze skomentowaniem tego, myśląc że jeszcze nastąpi poprawa, ale niestety. To nie jest sesja na żywo gdzie możemy sobie pozwolić na zdawkowe odpowiedzi, tutaj musimy się bardziej wysilić, żeby to jakoś wyglądało. Próbujemy utrzymać jako taki poziom sesji, a twoja inwencja i zaangażowanie niestety jest poniżej wymaganego poziomu. Widać, że strasznie skaczesz i wniosek z tego jest taki, że albo ci się nie chce albo piszesz na odwal się żeby tylko coś napisać, co w sumie wychodzi na to samo. Jeszcze raz apeluję jak ty odnosisz się do tej sprawy i czekam na odpowiedź. Póki co na razie wstrzymuję sesję w celach wyjaśnienia.
 
__________________
Wycofuję się na z góry upatrzoną pozycję
Dogen jest offline