Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2008, 13:52   #26
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dogen Zobacz post
Myślę, żeby każdy wypowiedział się na ten temat. Moje zdanie już znacie.
Ja w zasadzie też powiedziałam co miałam powiedzieć. Jeśli Althorion wykazuję chęć poprawy to moim zdaniem należy mu dać szansę. Okaż trochę zaangażowania i dobrych chęci. Twoje posty to nie muszą być przecież arcydzieła literackie. Zresztą warsztat trzeba trenować. Z czasem będzie ci łatwiej i posty będą coraz lepsze. Ja tak naprawdę mogłabym lać wodę w nieskończoność i muszę się starać żeby nie być zbyt rozwlekła. Każdy ma jakiś problem, ale o to przecież chodzi żeby się uczyć pisać lepiej. Po prostu się postaraj i nie bój się dać ponieść wyobraźni A osobiście nie uważam wcale, aby moje posty były jakieś wyjątkowo dobre. Ale ja bardzo krytyczna jestem wobec siebie, więc zawsze mam wrażenie, że mogłoby być lepiej. Taka karma

Uwaga na orty i inne literówki
- Mira -
 

Ostatnio edytowane przez Mira : 01-03-2008 o 17:59.
liliel jest offline