Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2008, 13:54   #16
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Idąc w stronę miejsca spotkanie z kupcem, który zarządzał karawaną gnom podszedł do człowieka,gdyż widział jego zaskoczenie ociąganiem sie kobiety przy bandażowaniu, i powiedział:
- Niesamowite szczęście masz panie. Widać że ta lekareczka lgnie do Ciebie. Jak najlepiej to wykorzystaj.
Oczywiście wszystko to mówił tak, aby kobieta tego nie słyszała.

Gdy wszyscy weszli do miejsca w którym miał odbyć się posiłek, Aldo wgramolił sie na krzesło, po czym z grzeczności czekał, aż gospodarz zacznie pierwszy. Czekanie to jednak nie trwało zbyt długo, gdyż w sali rozległ się głośny odgłos burczenia w brzuchu, którego źródłem był żołądek gnoma. Wtedy Grimbigr już nie czekając rzucił się na soczyste mięso, oraz inne stojące na stole potrawy.

Gdy elf wypowiedział swoją kwestię Aldo popatrzył na niego z lekkim oburzeniem. Człowiek gości nas strawą, a ten wyskakuje z przetrzymywaniem. - pomyślał robiąc ponurą minę. Po kolejnym kęsie przepysznego mięsiwa jego twarz znowu przybrała miłą pozę, a z ust wypłynęły słowa:
- Witam Pana, panie Ben. Jest kilka kwestii, które bardzo chciałbym wyjaśnić. Mam nadzieję, że rozwiejesz moje wątpliwości. Po pierwsze, co my tu robimy gdzie jedziemy?
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)

Ostatnio edytowane przez Bulny : 01-03-2008 o 13:56.
Bulny jest offline