Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2008, 15:07   #27
Wojnar
 
Wojnar's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja jestem za daniem Althorionowi szansy. Posta już poprawił. Poza tym, hej!, ja też miałem jakiś czas temu dłuższy przestój, podczas którego pozostali gracze wymienili chyba po trzy posty. I nadal gram, tak? Jeśli nie będzie więcej ucichał niespodziewanie lub pisał marnych postów, niech gra.
Althorion, zgadzam się z przedmówczynią, to kwestia zaangażowania i dobrych chęci, talent literacki jest tylko niewymaganym dodatkiem. No, wolny czas też jest istotny.
Liliel, o jakości Twoich postów pisać nie będę, ale ich długość i tempo odpisywania są godne naśladowania
 
Wojnar jest offline