Wątek: Indianie w NS
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2008, 23:43   #6
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
W kilku aspektach Revan nie mogę się z Tobą zgodzić. Faktem jest, że Indianie wnoszą do Neuroshimy parę ciekawych wątków, stanowiąc klimatyczny dodatek do Stanów po atomowym holokauście. Tylko mi osobiście przeszkadza pomysł, że każdy może zostać czerwonoskórym, że wystarczy przyjąć ich filozofię i tradycję - to Neuroshima a nie "Tańczący z wilkami". Dlatego akutat tę wizję z podręcznika głównego odrzucam...

Co do bezinteresownego pomagania podróżnym na pustyni... Hmm... faktem jest, że Indianie to mistrzowie survivalu i świetnie się nadają na tropicieli czy przewodników. Ale czy bezinteresownie? Czy w tym świecie jest coś bezinteresownego? Wg. mnie - pomogli by raczej zagubionemu na pustyni, ale tylko gdyby wiedzieli, że jest tego wart, bądź nie stanowi dla nich zagrożenia. Ale wątpię, że pomogą każdemu za darmochę... w sumie nie mają powodów by lubić "białych"... troszeczkę od nich wycierpieli...
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem