Wątek: Total War
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2008, 17:46   #13
Gadzik
 
Gadzik's Avatar
 
Reputacja: 1 Gadzik jest na bardzo dobrej drodzeGadzik jest na bardzo dobrej drodzeGadzik jest na bardzo dobrej drodzeGadzik jest na bardzo dobrej drodzeGadzik jest na bardzo dobrej drodzeGadzik jest na bardzo dobrej drodzeGadzik jest na bardzo dobrej drodzeGadzik jest na bardzo dobrej drodzeGadzik jest na bardzo dobrej drodzeGadzik jest na bardzo dobrej drodzeGadzik jest na bardzo dobrej drodze
Tak jak zauważyło kilku moich przedmówców, chociaż gry z serii Total War posiadają wiele błędów historycznych/militarnych/tłumaczeniowych, to swoją oprawą i scenariuszem umieją przykuć do ekranu komputera na wiele godzin. Ileż to emocji oferuje dramatyczny atak na okopanych obrońców wielkiej twierdzy bądź desperackie rzucanie swoich ostatnich rezerw w kluczowej bitwie typu "zwycięstwo albo śmierć" . Szczerze powiedziawszy mimo dość długiej znajomości z grami z owej serii, nigdy żadnej kampanii w TW nie ukończyłem, gdyż jej "krótki" wariant wydaje mi się aż nazbyt krótki . Z kolei wariantu "długiego" nie lubię z racji swojej niechęci do tworzenia ogromnych imperiów. Być może dlatego w Rome preferowałem grę dość wymagającą Kartaginą, a w Medku 2 zadowalałem się prowadzeniem Mediolanu lub Węgier .
 
Gadzik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem