Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2008, 18:13   #28
Dogen
 
Dogen's Avatar
 
Reputacja: 1 Dogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputację
Dobra, a więc wyjaśniliśmy kwestię i ciągniemy dalej. Dajemy szansę Althorionowi, dopóki będzie wykazywał większe zaangażowanie w postach. Widzę, że ostatni post poprawiony i jest okey. Od teraz wszelkie uwagi i zastrzeżenia będę umieszczał w komentarzach i proszę o to samo was. Jeśli coś wam się nie podoba, piszcie. Pomoże nam to rozwijać się i prowadzić sesję na względnym poziomie. Każdy z nas może wiele się nauczyć i oprócz zabawy rozwijać swój warsztat.
Drogi Althorionie, staraj się a będzie dobrze. Postaramy się pomóc i fajnie że mimo wszystko nie obruszyłeś się na nas i chcesz dalej grać.
Zobaczymy jak dalej nam pójdzie, oby dobrze.
Postaram się niebawem coś napisać, choć ostatnio ja nie mam zbyt wiele czasu, a więc do zobaczenia i mocy twórczej życzę.

Sorka wielka, moja droga drużyno, za ten przestój ale nie wyrabiam ostatnio z czasem i musicie mi wybaczyć małą aktywność i nie złościć się na biednego Gm'a. Jak tylko znajdę chwilkę to od razu skrobnę dalej.

Pozdrawiam i nie uciekajcie, żyję
 
__________________
Wycofuję się na z góry upatrzoną pozycję

Ostatnio edytowane przez Dogen : 03-03-2008 o 20:13.
Dogen jest offline