Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2008, 18:57   #39
Darnock
 
Darnock's Avatar
 
Reputacja: 1 Darnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwu
-Mnie zwą Albrechtem "Niedźwiedziem", niestety mój pan zabronił mi zdradzać moje rodowe nazwisko, mówił że w tych rejonach przynosi pecha.-odpowiedział kapłanowi, po czym mu się ukłonił
-A co do rozsądku, to nic nie zabrania mieć spokojenmu ludowi, swojego bohatera.

Po czym zabrał uzdę konia od karczmarza i zaprowadził go do stajni. Gdzie zawołał chłopca stajennego i powiedział mu tak:
-Masz tu chłopcze szylinga, jeśli rano będe zadowolony z stanu mojego konia, to dostaniesz drugiego.
Następnie udał się do karczmy i zamówił pokój. Gdy wszystko było już załatwione postanowił dołączyć do bawiącego się tłumu. Jeszcze się nie zdarzyło by musiał wyciągać broń na tutejszych świętach. Jednak dla bezpieczeństwa wziął pistolety ze sobą.
 
Darnock jest offline