Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2008, 21:23   #16
Hellian
 
Hellian's Avatar
 
Reputacja: 1 Hellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwu
Gwen zaczęła wsiadać do ciężarówki od strony kierowcy. Na tym mrozie wyglądała niedorzecznie. Szczupła, krotko obcięta 17-latka w spódniczce ledwie zakrywającej tyłek i wydekoltowanym t-shircie. Właściwie powinnam dostać opierdol za łamanie maskarady pomyślała stawiając nogę na wysokim stopniu ciężarówki.
- To co misiaczki? Nocna Lampka? - zapytała - Swoją drogą to zabawne, czego od nas oczekuje książę pan? - kontynuowała - Poprosimy szeryfa żeby zapomniał o kilku wydarzeniach? Bo w ramach argumentów ja to mu mogę co najwyżej pokazać biust. – roześmiała się - A nie wiem czy na bogobojnego baptystę to podziała.

No, niedźwiadku - mrugnęła do Hanka - to jest sprzęgło, to hamulec , poradzę sobie...

Gwen czuła się jak nowonarodzona, przez chwilę nawet przemknęło jej przez głowę, że powinna opanować ten entuzjazm i poddać się rozsądnemu lękowi przed nieznanym, ale nic na świecie nie mogło powstrzymać fali uniesienia, która ją ogarnęła. Wyniósł się, wyniósł się z mojej głowy, nawet nie zauważyła że mamrocze.
 
Hellian jest offline