Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2008, 22:01   #20
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
- Żebym Ci to ja wiedział panie, to teraz bym tu nie siedział i nie zadawał głupich pytań, tylko w pełni rozkoszował się tym posiłkiem. - powiedział najwyraźniej mocno zdezorientowany gnom, odgryzając kolejny łapczywy kęs udka kurczaka. Zastanawiał się przez cały czas, co on i jego towarzysze mogli robić w tamtym miejscu w górach? No i kim właściwie są jego towarzysze? Uczuciu zamyślenia cały czas towarzyszyła ta nieprzenikniona, głęboka pustka w głowie, która cały czas dawała o sobie znać.

W końcu gnom rozejrzał się po towarzyszach i zadał kolejny grad pytań kupcowi:
- Mam jeszcze dla Ciebie parę pytań panie. Mianowicie - co to za dziwny przedmiot? Tak tak, wiem że zostanie nam wydany, aczkolwiek chciałbym wiedzieć co to jest? Po drugie to skąd nas znasz panie? I na koniec - nie wiesz może kim była ta kobieta która nam towarzyszyła?

Ciekawość cały czas dawała o sobie znać. Gnom przełykając każdy kęs pożywiania myślał o tym kim jest i dlaczego ludzie traktują go z takim szacunkiem? Przynajmniej ból głowy ustał, co jednak nie znaczy że Aldo był w pełni sprawny i zdolny do zdroworozsądkowego myślenia. Głowę cały czas zaprzątała mu myśl o tej kobiecie. Wielce ciekawiła ona swą nieobecną tu osobą. Może ona też była w drużynie kimś ważnym? A może po prostu ciągota przedstawiciela małej rasy do kobiet dawała o sobie znać. O tak.. Ogromna ciągota. Każda kobieta towarzysząca karawanie nie umknęła wzrokowi gnoma. Nie wiedzieć czemu najbardziej w jego typie były ludzkie niewiasty, choć przewyższały amanta o trzy, a czasem cztery głowy...
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline