Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2008, 14:00   #21
Keyci
 
Keyci's Avatar
 
Reputacja: 1 Keyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znany
- Co? - spojrzała na niego ze zdziwieniem - Czy ja wyglądam na mówcę zwierząt?
To pytanie w jej ustach zabrzmiało tak, jakby mówców zwierząt można było rozpoznać na kilometr, a nazwanie jej jedną z nich było co najmniej obrazą uwłaczającą jej godności.
- Nic mi nie powiedziała... Wyglądała na zmęczoną. Tylko tyle. A co tu robię, już mówiłam: mieszkam... Żyję...
Spojrzała znowu z obrzydzeniem na butelkę, a potem wolno podeszła do miejsca gdzie jedli i zaczęła sprzątać.
Przychodzi tu, zabija mi zająca, zjada śniadanie i jeszcze ma jakieś obiekcje myślała składając resztki na bok i zawijając je w jakąś starą szmatę, którą wyciągnęła nie wiadomo skąd.
Do tego kompletnie niekumaty. Ech... Cóż zrobić. Że też akurat musiałam trafić na wiedźmina. Trzeba się będzie pilnować... Czy oni przypadkiem nie mają jakichś tam właściwości uwodzenia? zamyśliła się przerywając czynność i patrząc przed siebie tępym wzrokiem jak zahipnotyzowana.
 
__________________
..::Fushigi Gin Hikari::..
Keyci jest offline