Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2008, 16:20   #33
Keyci
 
Keyci's Avatar
 
Reputacja: 1 Keyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znany
Odstawiła pusty kufel. Feren dalej się w nią wpatrywał, nieprzerywając zabawy jej włosami.
- Wiesz co grozi za przyprowadzanie takich jak on? - zagadnął.
- Barman! Jeszcze raz! - krzyknęła.
Gdy barman postawił przed nią kufel spojrzała na swego rozmówcę.
- Dobrze wiem co mu grozi, co grozi mnie. Od kiedy to się mną przejmujesz? Nie wystarcza ci to,że byłam twoją dziwką przez prawie miesiąc? Że nie raczyłeś mnie poinformować o tym, że masz narzeczoną i że jak wróci po miesiącu to się z nią ożenisz? - wzięła wielki łyk piwa - Mam nadzieję, że chociaż dobrze się wam żyje.
Elf wstał, podszedł do niej, ukucnął przy niej.
- Z tobą było mi najlepiej, ale obietnica to obietnica - wyszeptał jej do ucha, a potem pocałował ją w szyję.
Wzdrygnęła się. Było jej tak samo przyjemnie jak dawniej. Nie chciała się temu poddać. Odepchnęła chłopaka.
- Jutro wyjeżdżamy. Nie jedźcie za nami - mruknęła i opróżniła swój kufel.
- Nigdy nie przypuszczałem, że zostaniesz dziwką wiedźmina. Myślałem, że jesteś ponad to - uśmiechnął się złośliwie.
Tego już nie wytrzymała. Wstała, zgięła palce w pięść i uderzyła Ferena prosto w nos. Elf upadł na podłogę, a z jego nosa wypłynęła stróżka krwi.
Nil podeszła do baru, rzuciła kilka elfickich monet i wróciła do pokoju.
 
__________________
..::Fushigi Gin Hikari::..
Keyci jest offline