Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2008, 19:40   #13
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Arab cały czas patrzył na rozmówcę, a z jego twarzy nie zniknął nieprzerwanie goszczący uśmiech. Nie była to szydercza wesołość. Bardziej gest oznaczający politowanie nad sytuacją człowieka. Na pytanie o spapranie sobie życia rozmówcy, Abrahim przechylił głowę na bok mówiąc:
- Masz rację ograniczony człowieczku. Spaprałeś sobie życie. A cóż to Ciebie obchodzi? Może i nic, aczkolwiek twój organizm jest bardzo przejęty powstałą sytuacją - po tych słowach człowiek wrócił do przeglądania papierzysk otrzymanych od elfów. Wielce ciekawiło go to wszystko i można by powiedzieć, że już nie z chęci zarobku, a z czystej ciekawości Abrahim godził się wyruszyć z tą misją.

- Wierz mi, ja też potrafię stać się bardzo paskudny. - rzekł spokojnie czarnoskóry zerkając wciąż w raporty. - Bardzo paskudny

Gdy rozmówca wypowiedział słowo "czarciskórzym" w Arabie coś pękło. Już chciał wstać, dobyć szybko ostrza i skrócić Leonarda o głowę, lecz powstrzymał się jedynie na chęci zrobienia tego czynu i rzekł:
- Też Cię polubiłem. - potem dodając jeszcze - Być może nasi pracodawcy wybrali naszą drużynę pod wpływem bóstw, aby niektórzy z nas nauczyli się pokory, i pomyśleli nad swoim dotychczasowym życiem. - słowa te były wyraźnie skierowane były w stronę nikogo innego jak Constantine'a. Arab nie żywił do człowieka urazy, aczkolwiek płytkość myślenia ludzi z północy czasem doprowadzała go do gorączki.

- Jak stąd wyjdziemy, to opowiem Ci jak leczy się u nas ludzi uzależnionych od Mandragory. - powiedział południowiec, oddając raporty ich właścicielom.
- Zgadzam się. - rzekł uprzejmie w kierunku elfa. - A do pana krasnoluda pytania może będę miał w trakcie naszej trasy, gdyż teraz nic nie przychodzi mi do głowy. W każdym razie nic na co Garnir mógłby odpowiedzieć... Chyba.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)

Ostatnio edytowane przez Bulny : 03-03-2008 o 19:44.
Bulny jest offline