Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2008, 10:57   #14
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Giles po wyjaśnieniach Shalannana nieco się uspokoił.

- Skoro ofiarujecie się odwieść dziecię do ojca to powierzanym je wam. Wiedzcie jednak, iż mój gniew dosięgnie was, jeśli jej nie zapewnicie pełnego bezpieczeństwa, jakiego mogę się spodziewać po przedstawicielach Leśnego Ludu. Cormck, tam odwieście małą, to takie miasteczko w okolicach Nuln.

Poczym chwilę przespacerował się po pokoju słuchając deklaracji zgromadzonych.

- Mości Shalannan wszak, jeśli misja zlecona jest w imieniu Pani Jeziora, wszystkim zgromadzonym zdać się musi jasne, iż tylko jej rycerz może jej przewodzić. Wszakże jest też parę innych prostych spraw. Tam gdzie jest szlachcic rycerskiego stanu zawsze inaczej petentów się traktuje czy to w Bretonii czy Imperium.

Z ciekawością przysłuchiwał się rozmowie Araba z Szaleńcem owładniętym korzeniem omamów.

- Nie zdzierżę. Te szaleniec właśnie mnie obraził. Z pewnością z tym szaleńcem na wyprawę nie pojadę, bo może mu się zdać owładnięty jakimś narkotykowym omamem, iż jesteśmy potworami. Leczcie sobie go jak chcecie, ale jest niebezpieczny i prędzej własnymi rękoma go uśmiercę niż dozwolę, aby na tą misję pojechał.

Powiedział obciągając rycerski pas na zbroi kolczej i wspierając dłoń na głowicy miecza.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 16-03-2008 o 20:30.
Cedryk jest offline