Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2008, 11:51   #48
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputację
Marius nie zwlekając długo zajął się ogniskiem. Po chwili zmagań z krzesiwem mógł ogrzać nieco dłonie ciepłem ognia. Rozejrzał się w okół, nikt się nie odzywał, nikt nie raczył odpowiedzieć na jego wcześniejsze pytanie. Gdy ból zmarzniętych palców przeminął najemnik zajął się własnym posłaniem.

- Czy dowiem się co się stało z Wilkiem? - zapytał rozwijając koc. - Już wcześniej pytałem, lecz nikt nie raczył odpowiedzieć na to proste pytanie. - Widok przysypanego śniegiem ciała Heinrcha niepokoił go trochę. Nie wiedział co się stało w obozie i nie chciał by coś go zaskoczyło w czasie snu.

- Może ty mi opowiesz co się działo w czasie, gdy drwa zbierałem? - zwrócił sie do Feliksa. - Wszyscy jesteście jacyś markotni a na skraju obozu leży ciało Heinricha. Dziwne to trochę.
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane,

Nic nie zostanie wybaczone.
Księga Żalu I,1
Kokesz jest offline