Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2008, 20:26   #39
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pierwszy akt niebawem się kończy. Zatem teraz pytanie. Co z punktami doświadczenia? Ponieważ jest to storytelling nie mamy tutaj takowych i nie wiem jakby to rozwiazac. Wlasciwie to nie wykonaliscie nic takiego za co powienienem nagradzać pdesami. Myślę że za przetrwanie tego jakże długiego wstępu dostaniecie Karmazyna lub dwa. Jeszcze przemyślę czy zróżnicuję ich ilość w zależności od graczy.
PD w sumie mają znaczenie tylko dla postaci czarujących (więcej zaklęć i lepsze zaklęcia). Inne postacie po prostu stają się lepsze w kradzieżach, zabijaniu etc...Chyba najlepiej będzie jak po prostu powiedz, kiedy ktoś awansuje (przydział karmazynów też jest fajny )

PS. Zgadzam się z Astarothem, co do deklaracji...I z tego co wiem, o Marcellusie można zapomnieć. Jego od dawna nie ma na forum.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline