Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2008, 23:21   #37
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Howghu, dobra postać - zwłaszcza jak na debiut - ale...

Dziecko gania za żabami na bagienku za wioską, wraca - a tam tylko ziemia i niebo. Wielki schemat historii postaci - zazwyczaj motor do 'wielkiego życiowego zadania', vide zemsta na człowieku, który do śmierci bliskich się przyczynił('Po Słowiczej Podłodze', 'Wilczarz', anyone?) albo próba odnalezienia zaginionych krewnych, albo oba - jak to ma miejsce na Twojej karcie. Stary już jestem, i wiele takich KP widziałem - może zbyt wiele, sam zresztą będąc autorem sporego procentu

Schematyzm historii ratuje nie wybitny, ale bardzo porządny opis postaci i wstawka literacka. Poza jednym drobnym błędem('odrazu') nie znalazłem nic, co przyciągnęłoby mój wzrok przy pierwszym podejściu do czytania, ale to można spokojnie zwalić na karb mojej nieuwagi i tego, że jeśli błędy nie są oczywiste, ciężko mi je zauważyć.

Słowem krótka, treściwa historia i młodzieńcu z misją - zbyt rozbudowana na BNa, idealnie pasująca na głównego bohatera średnio ambitnej powieści fantastycznej(wybacz mi, jeśli Cię to uraziło, ale bohaterowi brakuje siły przebicia, która wyniosła by go przed setki innych jemu podobnych młodocianych mścicieli).

Kształć się, jesteś na bardzo dobrej drodze! Widać, że masz sporo talentu. Gdyby moje pierwsze KP tak wyglądały... eh, marzenia Doszlifowany ciężką pracą, ów talent sprawi, że niedługo będziesz kleił takie twory, że cud, miód i orzeszki.
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"

Ostatnio edytowane przez K.D. : 09-03-2008 o 23:28.
K.D. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem