Wątek: [Manga] Naruto
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2008, 23:24   #33
Howgh
 
Howgh's Avatar
 
Reputacja: 1 Howgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetny
Mnie osobiście wkurza tekst (na Jetix):
"KUMALSKI?!"
Pytam: Co to za słowo? Skad Ci tłumacze wogóle to wzieli? Zdecydowanie lepsze jest oryginalne anime, a juz o mandze nie wspomne.

Btw. Strasznie wkurza mnie fakt, że manga teraz leci praktycznie tylko o Sasuke i Itachim.. No ile można? :/ Itachi tajna technika, wydaje się, że Sasuke nie ma oczu, potem je bo to tak naprawde na niby było, potem next sekretna technika, potem Sasuke ma jutsu nowe, potem Itachi jednak ma, ale znowu Sasuke jednak ma jeszcze lepsze.. - Już nawet nie chce mi się czekac na ten piątkowy nr, bo wiem, że znowu nic się nie wyjaśni..
 
__________________
Nigdy nie przestanę podkreślac pewnego drobnego, instotnego faktu, którego tak nie chcą uznać Ci przesądni ludzie - mianowicie, że myśl przychodzi z własnej, nie mojej woli...

Ostatnio edytowane przez Howgh : 10-03-2008 o 20:09.
Howgh jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem