Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2008, 23:38   #38
Howgh
 
Howgh's Avatar
 
Reputacja: 1 Howgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetny
Chciałbym, żeby to co piszesz (końcówka), było prawdą..
Pisząc tą postać inspirowałem się w znancznej mierze początkiem "Eragon'a" Christopher'a Paolini'ego.. (tym razem Ty wybacz, ale nie uważam tej książki za przeciętną.. )
Czasami się zastanawiam, czy można napisac historię, która już się gdzieś nie powtórzyła.. Choć w tym momencie pewnie ogranicza mnie wyobraźnia.

Nie, nie uraziły mnie Twoje słowa, liczyłem na szczerą krytkę.. i wiedziałem, że ogólnie chyba wyszła mi jakaś taka nijaka ta postać bo MG nie przyjął mojego KP..
No cóż pozostaje mi czekać na inną sesję która wpadłaby mi w oko.
Dziękuję za komentarz K.D. i pozdrawiam.
Howgh

aa, PS. Popełniłem parę błędów językowych i stylistycznych z bardzo prostej przyczyny - nie posiadam Worda i wszystko pisałem w notatniku, przez co nie mogłem sprawdzić ortografii..
 
__________________
Nigdy nie przestanę podkreślac pewnego drobnego, instotnego faktu, którego tak nie chcą uznać Ci przesądni ludzie - mianowicie, że myśl przychodzi z własnej, nie mojej woli...

Ostatnio edytowane przez Howgh : 09-03-2008 o 23:50.
Howgh jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem