Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2008, 18:52   #26
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Dawałem wyrażane znaki, iż wilk jest wyjątkowym zwierzęciem broni Gilesa, a nie załatwia za niego misje, a broni przede wszystkim przed zamachami na władzę, ponieważ jest to jeden z głównych dogmatów wiary Pani Jeziora niezmienna szlachecka władza tak naprawdę Panią jeziora nie obchodzą zwykli ludzie Bretonii tylko wyłącznie szlachta.
Nie mam jej, bo to nie moja własność, to jest opiekun przysłany Przez Panią jeziora wszytko jest w historii mojej postaci. A statystyki nie są potrzebne, bo promieniuje od niej moc boska, o czym powinniście się przekonać już wcześniej.
Atak na osobę leżącą uznawany jest zawsze jako atak skrytobójczy jesli wcześniej się z nią nie walczyło, a Santiago nie walczył z Gilesem.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 10-03-2008 o 18:59.
Cedryk jest offline