Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2008, 22:20   #36
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Pojawiła się bardzo ważna kwestia wilka Gilesa. Ustalam jedno. Wilk chroni Gilesa z woli pani Jeziora, a Panią Jeziora i jej wolą jestem ja, jako Mistrz gry.

Prosiłbym Cedryku, abyś w opisie czynności wykonywanych przez Gilesa, nie opisywał tego, co robi wilk. Ja doskonale wiem, że on ma Cię chronić i nie obawiaj się, że w swoich postach zapomnę o tym, co też takiego zrobi ten wilk.

Dodatkowo zastrzegam sobie możliwość, że w ważnych momentach, wilk może nie pojawić się. Jest to spowodowane tym, aby Giles przestał zbyt ufać i polegać na nim. A zaczął trochę bardziej, uważac i troszczyć się o swoją skórę.

PS.

W razie jakichkolwiek wątpliwości doradzam lekturę Podręcznika Podstawowego [2ed.] - mianowicie działu Mistrza Gry. Można wyczytać tam bardzo ciekawe rzeczy, mianowicie, iż MG nie musi ściśle trzymać się zasad z podręcznika, może je modyfikować, według potrzeb sesji. To tak na wypadek jakby ktoś miał wątpliwości, co do tego, że nie trzymamy się ściśle tego, co w podręczniku.


Pozdrawiam
 
Mortarel jest offline