Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2008, 08:33   #40
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Wiecie. Co do tego kto powinien mieć jaką pozycję w Młotku, to można latami polemizować.

Ja jednak proponuję zostawić to tzw. "Prawo po stronie szlachcica" bo z prawem ludzkim rzeczywiście tak jest i to własnie tworzy ten klimat Warhammera. Jeśli chodzi zas o prawo boskie, to nikt nie wie jakie bogowie w danej chwili będą mieli kaprysy. Choć rzeczywiście z tego jak opisuje się Panią Jeziora, to stoi ona bardziej za prawem ludzkim. Swoją drogą zaznaczam, że Młotek to nie D&D, gdzie co drugie zwierze będzie nasiąknięte Boską mocą. Myślę że Cedryk powinien mieć w historii niezły powód aby zasłużyć na taką ochronę

PS. Dobrze, że zrobiła się ta chwilowa przerwa. Ochłonąłem sobie, i teraz znowu myślę jak Abrahim.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)

Ostatnio edytowane przez Bulny : 11-03-2008 o 08:36.
Bulny jest offline