Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2008, 10:46   #85
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Przepraszam raz jeszcze, tak to już jest, że jak coś deklaruje to dużo się dzieje, żeby te deklaracje mi nie wyszły dlatego post poszedł 7 min po północy. Tak jak już wcześniej pisałem, odnieście się do minionych 2 tyg nauki, wydarzeń itp. opiszcie przygotowania do podróży ( ile prowiantu, konie dla piechurów - można wypożyczyć w "Podkowie" - jest to budynek-stajnia położona tuż przy poczto-sklepie ( tam gdzie urzęduje nauczyciel Saline). Podkowa prowadzona jest przez elfa- łowcę ( organizuje polowania, wyprawy itp. uwaga możecie też wynająć przewodnika do Kurtowego dworu - a właściwie do wioski leżącej niedaleko ) ale wiedzą o tym jedynie Ci którzy zaszli do podkowy aby wypożyczyć konie. Sztuka złota za każdy dzień - tyle kosztuje wypożyczenie, no i zastaw jakiś

Zakładam, że wyruszacie w podobnym momencie - rano, wspólnie. Lhianann - mam nadzieję, że szybko rozwiąże problemy z kompem. Sam miałem jakiś czas temu problem z neostradą i wszystko rozumiem. W najgorszym razie jak się nie odezwie to będzie się wlec za wami z tyłu - w końcu kierunek i cel zbieżny z Waszymi.

No dobra, na koniec chciałbym tez wiedzieć w jaki sposób podróżujecie - beztrosko czy ostrożnie, jak wygląda Wasz pierwszy obóz itd. Nie miałem już sił - no i chciałem wrzucić Wam szybciej posta, żeby opisywać okolicę i kawałek podróży. Nie wiem jeszcze co z pieszymi, ani jak się i w ilu wybieracie . Jeśli w poście nie dojdziecie do obozu - wówczas post z podróżą przyszykuje sam. Interesuje mnie właściwie pierwszy dzień - zakładając, że kolejne będą wyglądały podobnie - przynajmniej jeśli chodzi o szyk, warty, rodzaje zabezpieczeń itp.

PS dziękuje obsłudze za wprowadzenie sprawdzacza błędów - nie muszę już skakać miedzy wordem a lastinem.
 
Eliasz jest offline