Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2008, 22:39   #60
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Jesli chodzi o odgrywanie, jest jeden ważny fakt.

Dalej będę odgrywał oburzoną postać, gdyż taka jest postawa uczonych z Arabii, i nie zmienia sie ona, chyba że wpływ na to mają inni ludzie. Nie będę walczył, będę upominał rycerza, iż takie zachowanie jest niegodne tego stereotypowego pogromcy smoków.

Po prostu Abrahim nie jest stąd i nie może pogodzić się z takim czymś. Dlatego w historii podróżował z kim podróżował i szwędał się tam gdzie szwędał. Banda najemników nie zachowuje się jak rycerze (chodzi mi o tych z mojej historii)

Najwyżej zginę jako męczennik w imię swojej wiary. Nie jestem tym z fanatyków, aczkolwiek uznaję jihad

A może bym tak przekonał Santiago do wiary w Jedynego?
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline