Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2008, 20:16   #283
Scarlet
 
Reputacja: 1 Scarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemu
Siły powoli wracały do Calien. Obraz jaki ujrzała był bardziej przyjazny oczom, pomimo prawdziwej jego istoty. Duszący dym nadal unosił się w powietrzu. Wszędzie czuć było swąd spalenizny i chemikaliów. Kobieta wyszukiwała w tłumie swoich towarzyszy. Nieopodal niej stał medyk. Chciała już coś krzyknąć w jego stronę, kiedy jakiś żołnierz podszedł w jego stronę. Po chwili podeszli do kobiety, która nieco jeszcze zdekoncentrowana próbowała "dogonić" myśli.

- Ten człowiek uratował ci życie. – słowa wypowiedziane przez medyka jakby zagubione powoli docierały do czarodziejki.
Spojrzała na mężczyznę, chciała się uśmiechnąć ale wyczerpanie na każdym kroku dawało o sobie znać.
Ujęła rękę żołnierza i powoli podniosła się z ziemi. Jej dłonie, ubranie i twarz opływały w błocie. Starła z polików wyschniętą już papkę, po której pozostała już tylko brązowa plama.

- Jestem wdzięczna- Calien skinęła głową w stronę mężczyzny- Bardzo wdzięczna...Nie wiem co by się stało gdyby nie pan. Jestem Calien Hazant i mam u pana dług wdzięczności- czarodziejka uśmiechnęła się delikatnie.

Schyliła się po laskę, która leżała u jej stóp. Spojrzała na mężczyzn stojących obok niej.

- Panowie wybaczą, ale nie wiecie przypadkiem gdzie podziali się moi towarzysze? Chodzi mi o Maxymiliana Teufelfeuera i Andresa Ren. Max był ranny i wymagał pomocy. Nic im się nie stało? Nie mogłam ich znaleść?

Calien pytającym wzrokiem spoglądała na obu panów.
 
__________________
Didn't you read the tale Where happily ever after was to kiss a frog? Don't you know this tale In which all I ever wanted I'll never have For who could ever learn to love a beast?

Ostatnio edytowane przez Scarlet : 12-03-2008 o 20:20.
Scarlet jest offline