Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2008, 17:54   #4
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
Ech, i ja dałem się złapać na tytuł, bo napisanie ósmej części przez J.K. Rowling byłoby bardzo prawdopodobne. Widocznie nie chciała na siłę rozszerzać serii.

Ciekawi mnie tylko czy robią to tak jak powiedziała Sayane, po to, żeby nie musieć pakować na siłę, czy po to, by mieć z tego większy zysk.

Ogólnie wszystko ładnie, ale przeraziła mnie wizja zrobienia z Harrego Pottera serialu. No cóż, mam nadzieję, że najwyżej przerwą film w jakimś stosownym do tego momencie, aby nie uronić klimatu. Ogólnie siódma część wydała mi się ładnym podsumowaniem serii (no, oprócz zakończenia) i miałem nadzieję na jej dobrą ekranizację. Pożyjemy zobaczymy.

Pozdro.
 
Lukadepailuka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem