Wątek: Indianie w NS
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2008, 19:22   #10
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał merill Zobacz post
Co do bezinteresownego pomagania podróżnym na pustyni... Hmm... faktem jest, że Indianie to mistrzowie survivalu i świetnie się nadają na tropicieli czy przewodników. Ale czy bezinteresownie? Czy w tym świecie jest coś bezinteresownego? Wg. mnie - pomogli by raczej zagubionemu na pustyni, ale tylko gdyby wiedzieli, że jest tego wart, bądź nie stanowi dla nich zagrożenia.
No, takiego gangera to zostawią, a nawet pomogą naturze odnaleźć jego trop, o ile sam nie jest na tyle roztropny, by go zamazać. W większości przypadków też pewnie przejdą obojętnie, albo pomogą. No bo dlaczego nie? Raczej nie są zbyt agresywni w stosunku do obcych, chyba, że jak to ująłeś, zagrażają im, bezpośrednio bądź pośrednio. W sumie wziąłem też pod uwagę Indian nie jako plemię, a bardziej outsiderów, samotnych mieszkańców pustyni, pustelników, mój błąd, teoria pomieszała mi się z moim stylem gry.
 
Revan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem