Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2008, 21:33   #53
maciek.bz
 
maciek.bz's Avatar
 
Reputacja: 1 maciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skał
Belegris

-Pierścień wygląda na niepozorny, ale skrywa w sobie potężną moc. Jest to zwykła żelazna obrączka z ozdobieniami w kształcie trójkątów. Gdy go znajdziesz musisz przede wszystkim porozmawiać z burmistrzem i wyjaśnić mu sytuację. On zadecyduje co dalej czynić. Pierścienia użyj jeśli to będzie konieczne zwrócisz mi go w swoim czasie. Ja postaram się w tym czasie dokładniej wybadać wroga. Pierścień znajdziesz u mnie w domu, na skraju wioski. Pod dywanem znajduje się ukryta klapa. Radzę ci nie stawać na ostatni stopień w drabince. Pierścień jest w drugim dnie w szufladzie biurka.

Gdy przekroczyłeś barierę poczułeś pchnięcie, ale utrzymałeś się na nogach. Teraz widzisz, że mag miał rację. W wiosce jest mnóstwo ludzi! Czy to kupcy, żebracy, czy podróżni, są tu również zwierzęta. Wszyscy patrzyli na ciebie przez chwilę, ale chwilę później wracali do swoich zajęć. Jako prorytet udałeś się do domu Arona, choć twój bok dawał o sobie znać. Idąc spostrzegłeś Broga i Elrana, którzy właśnie wyszli z domu z pierścieniem w ręce.




Brog i Elran

Niestety, w pomieszczeniu nie było nic więcej. Jednak różdżkę o dziwo dało się wymontować. To na pewno jest cenne znalezisko. Wyszliście z domu Arona. Trochę się zdziwliście, ale zobaczyliście Belegrisa, który trzymając się za krwawiące udo szedł w waszą stronę. Elranowi zza jednego z domów mignęła czarna sylwetka postaci. To dziwne, żeby ktoś o tej porze roku chodził cały ubrany na czarno.
 

Ostatnio edytowane przez maciek.bz : 17-03-2008 o 17:45.
maciek.bz jest offline