Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2008, 23:51   #55
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Widok opuszczonych w czasie dramatycznej walki Elrana i Broga trochę podniósł elfa na duchu. Praktycznie ich nie znał, nie zdążył przyzwyczaić się do ich towarzystwa, ale świadomość, że gobliny ich nie dopadły sprawiała mu ulgę i pozwalała chociaż na chwilę zapomnieć o paskudnej ranie i czyhającym na nich niebezpieczeństwie. Wygodniej było mu słuchać barwnej paplaniny Elrana, niż mówić samemu, miał czas na przygotowanie odpowiednich pytań.
- Czy ten pierścień znaleźliście w domu maga, w drugim dnie szuflady biurka stojącego w sekretnym pomieszczeniu, do którego wejście ukryte jest pod dywanem? - zapytał wskazując na trzymany przez Broga metalowy krążek, kiedy tylko Elran pozwolił sobie na chwilę wytchnienia. - Czy któryś z was postawił stopę na ostatnim szczeblu drabiny? - dodał, nie mogąc powstrzymać ciekawości.
- Mogę? - mruknął, kiedy otrzymał odpowiedzi i, nie czekając na pozwolenie, wziął pierścień z ręki krasnoluda. - Wiecie kto jest tutejszym burmistrzem? Moglibyście mnie do niego zaprowadzić?
Belegris zastanawiał się przez chwilę, czy brak wyjaśnień z jego strony nie wzbudzi podejrzeń ze strony Broga i Elrana i z lekkim zażenowaniem stwierdził, że musi poświęcić chwilę na naświetlenie im sytuacji.
- Znam pewien sposób na przedostanie się przez barierę. Potrzebny mi jest do tego ten pierścień, muszę też zamienić kilka słów z burmistrzem. Wygląda na to, że ktoś planuje zaatakować wioskę, choć nie mam co do tego pewności. Nie wspominajcie o tym mieszkańcom, ostatnie czego nam potrzeba to popłoch i chaos.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"
TwoHandedSword jest offline