Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2008, 14:35   #87
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Wyruszacie wspólnie, choć oczywiście każdy może zdecydować się, że zwalnia lub przyspiesza - to jednak logika i bezpieczeństwo jakie daje podróż w grupie jest wystarczająca by założyć, że wyruszacie wspólnie. Tym bardziej, że każdy już jest wolny i ma misje do spełnienia.

Obce zwróciła mi słuszną uwagę, że przyśpieszyłem 2 tyg dążąc do głównej części przygody - to prawda, chyba zbyt często już widziałem jak pewne rzeczy zwyczajnie się rozwlekają. Mogłem nieco bardziej opisać łączące Was relacje, no ale bez Was to raczej ciężko zrobić

Na dokładne poznanie się nie mieliście zresztą czasu, dopiero wspólna podróż i działania pokażą czy pozabijacie się mi w drodze do Kurta czy zaczniecie razem współpracować. Jak wiadomo w kupie siła

Żeby nie było, wyjeżdżając z karczmy na wschodni "trakt" - z tym momentem najpóźniej upewniacie się, że i reszta spotykanych w karczmie osób jedzie w tym samym kierunku. Jeśli jeszcze nie rozmawialiście ( w sumie 4 osoby wiedzą gdzie podążają, kapłan i trubadurka - mogli co najwyżej usłyszeć o celu podróży pozostałych, ale sami jak dotąd nie zdradzili się ze swymi zamiarami, nie mniej jednak wyruszają jak pozostała czwórka. Chodzi mi o to byście odniesli się po przynajmniej jednym zdaniu o pozostałych wędrowcach, opis wyglądu, wstępne odczucia itp.

A teraz w kwestii formalnej, Lhiann dostaje pierwsze ostrzeżenie. Nie dlatego, że miała problemy z kompem - bo to może przydażyć się każdemu i to rozumiem, ale za dwu ( a może trzy) krotne ustawianie terminu posta, którego ani ja ani gracze sie nie doczekali. Spowodowało to opóźnienia w moim poście i pomimo, że dla samego postu mogły wyjść one korzystnie, to jednak powtórka takiej sytuacji nie będzie mile widziana

Ps. Ja najczęściej klecę post w wordzie a dopiero później wrzucam do lastinna, choćby po to by kłopoty z siecią nie skasowały mi treści posta. No chyba, że chodzi o sama obróbkę tekstu ( zaznaczenie dialogów, mysli itp) - ale to myślę, że i w kilka minut da się zrobić.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 17-03-2008 o 14:39.
Eliasz jest offline