Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2008, 14:01   #82
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Niecałą godzinę temu obejrzałem sobie 10000 B.C.

Całkiem ciekawy film, też z rodzaju tych takich "czasoumilaczy". Żadnej innowacyjności, poza tą, że jego akcja dzieje się w 12000 lat temu. Sztampowa fabuła, ograne sceny i taka sobie spójność. Efekty specjalne były całkiem ciekawe, choć to tez nie mistrzostwo. Dużo "przekłamań" i innych tego typu spraw. Brakowało mi tylko, aby Faraon (bo to mogłem bez problemu wywnioskować z jego postaci, oraz miejsca w jakim się znajdował) był wielkim i wszechpotężnym czarnoksiężnikiem. W filmie był ogrom przekłamań, ale no cóż. Spójrzmy prawdzie w oczy, nie był to film skierowany do historyków, tylko typowa holywoodzka produkcja (poprawcie mnie jeśli się mylę). Film nie był jednak nudny (ani też nie trzymał w napięciu), od taki sobie obraz dla zabicia nudy. Jestem nastawiony do niego bardzo neutralnie i pozwolę sobie wystawić ocenę 5,5/10.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem