Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2008, 15:14   #39
Vivan
 
Vivan's Avatar
 
Reputacja: 1 Vivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetny
Katlin spojrzała na Nicole i ujrzała promienny i szczery uśmiech pięknej kobiety. Odwzajemniła więc swoim i zwróciła się grzecznie do towarzyszki:

- Podróżujemy razem, czy nam się to podoba czy nie. Myślę wiec, że nie będziesz miała nic przeciwko jeśli będziemy mówiły sobie na „Ty” – powiedziała z najszczerszym uśmiechem Katlin patrząc prosto w oczy Nicole.

- Fechmistrzem moim był Urian. Był to szlachcic zamieszkującym w małej wiosce niedaleko Bordeaux. Wiele lat z nim spędziłam. Kiedy byłam mała dziewczynką uciekłam z domu i właśnie on mnie znalazł na jednej ze swych wędrówek. Stąd nauczył mnie wielu rzeczy. Myślę, że niektóre z nich poznasz podczas podróży… A Ty?? Co możesz powiedzieć mi o sobie?

Katlin, czułą się podle kłamiąc Nicole prosto w oczy. Jednak zdawała sobie sprawę, że nie może powiedzieć jej prawdy. Gdyby ktoś ja znał…. – pomyślała. Jednak szybko urwała tą myśl bo szczerze mówiąc nie chciała (przynajmniej na razie) skrzywdzić nikogo z otaczających jej ludzi.
Nicole Zwróciła się do Nessy. Katlin przysłuchiwała się rozmowie kobiet, obserwowała je, od czasu do czasu spoglądając z ciekawością na Eskila i pogrążając się głęboko myślami o Swym Mistrzu…
 
__________________
Bogowie wiedzą, że śmierć jest nieszczęściem. Inaczej chętnie umieraliby sami.
Vivan jest offline