Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2008, 02:24   #19
Pan Łukasz
 
Reputacja: 1 Pan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetny
Cytat:
Mam, więc taką propozycje, czemu przygody by nie umieścić w mieście bardziej podobny do twojego wyobrażenia. Proponowałbym, Marienburg,
Cytat:
Umieścić można też w którymś z księstw granicznych wymyślonym przez ciebie na potrzeby gry, możesz nazwać je nawet Nowym albo Lepszym Brionne i będzie wszystko w jak najlepszym porządku.
Cytat:
Hellian zasugerowałem ci już bardzo dobrą lokalizacje gdzie żadni puryści nie mogliby ci nic zarzucić.
Cytat:
Księstwa Graniczne powstały właśnie z myślą, aby można było swobodnie wepchnąć tam właśnie własne kreacje i nikt by ci nie zarzucił, iż jest to nieprawdą. (...) Samo księstwo zaś mógł założyć jakiś z rycerzy, którym leżało na sercu dobro ludności.
Służę. Mam nadzieję, że zgadzamy się, że zmiana lokalizacji przygody jest zmianą scenariusza?

Od początku jestem zwolennikiem tezy, aby zakończyć tę jałową dyskusję i powrócić do tematu wątku. Pozwolę sobie niniejszym znów o to zaapelować.

Hellian: ilu graczy potrzebujesz minimum?
 
__________________
wchodzimy pierwsi, wychodzimy ostatni
Pan Łukasz jest offline