Wątek: O klasach
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2008, 16:58   #14
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Cytat:
Mam patent na uniknięcie wszystkiego, tak długo jak mam odpowiednio dużo punktów mocy... 50KP nie robi na mnie wrażenia, przebijałem się już przez boskie KP (dosłownie i w przenośni).
<zieeeew> Phi, mag potrafi to wszystko i nie tylko... ;> Przez boskie KP przebijałem się i koboldami sorcererami, albo robiłem się nietykalny, albo zmieniałem się w Wojennego Tytana, albo po prostu przywoływałem stado smoków, żywiołaków i demonów i szedłem na piwo Licytacja dokonań działa inaczej, a uczciwe porównanie psiona z innymi klasami jeszcze inaczej. I co z tego, że widziałem wojowników, którzy strasznie wymiatali potężniejsze potwory, jeśli mój sorc na tym samym poziomie robił z nich(wojowników, nie potworów) zastawę stołową w pięć rund? Klasa klasie nierówna.

Cytat:
I co z tego że psioni nie walą bezpośrednio takich obrażeń (z manifestacji) jak magi i kapłony (z czarów)? Wszystko inne mają lepsze i elastyczniejsze
No to nasłuchałem się, jaki to psion jest najlepszy i najelastyczniejszy, ale doświadczenie nauczyło mnie, że power build na bazie klasy psiona wcale nie jest na szczycie power buildów - jeno gdzieś w pierwszej piątce, co i tak jest niezłym wynikiem. Prawda jednak, że gdy przychodzi do czystych klas, ciężko wymyślić mi coś lepszego niż psion. Może Ty masz jakieś spostrzeżenia na tym polu, Wallace? Choć z Twoich postów wynika, że niepodzielnie rządzi ów nieszczęsny, przegięty psion...
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"

Ostatnio edytowane przez K.D. : 20-03-2008 o 17:06.
K.D. jest offline